Něco málo o mně

Kdo je Dana?

Jsem průvodkyně počítačovými technikáliemi pro ženy, které chtějí být finančně stabilní díky on-line podnikání.

Proč to dělám?

Odstartovala to mateřská dovolená. Než jsem šla na mateřskou dovolenou, pracovala jsem 14 let ve stavebnictví pro přípravu staveb, na pozicích jako managerka, ředitelka, … Prostě jsem pořád dřela jako kůň. 🐴.

Znáš to taky?

Jak to vše začalo a kde se vzal můj motiv začít s on-line podnikáním?

Odstartovala to mateřská dovolená. Po roce doma s mým synem jsem potřebovala zaměstnat mozek. Přiznám se bez mučení, že mě jen péče o dítě nenaplňuje. Chyběla mi má práce. Hledala jsem tedy něco, co mohu dělat z domova, a zároveň se starat o malého synka.

Bod zlomu na mé mateřské dovolené z nudy k seberealizováné ženě, která slušně vydělává pro sebe i svého syna. 🙂

V roce 2017 jsem vstoupila do kurzů podnikání z pláže. Mám za sebou plážovou přípravku, základku a střední. A konečně jsem našla, co jsem hledala sebe- realizaci i s dítětem a z domu. Huráááá…… 💃

Tyto kurzy mi daly výborný základ na cestě mého osobního růstu a také k realizaci mého snu. Konečně jsem mohla uplatnit svůj potenciál.

Miluji totiž všechny technické věci a výzvy. 😉 Všechna elektronická zařízení mi šlapou jako na drátkách. Jsem tak trochu perfekcionista a u počítače jsem strávila tisíce hodin.

Byl to však jen první krok ve světě on-line, protože můj mozek dychtil po dalších informacích. Možná, že i ty nyní stojíš na pomyslném první schodu:

VÝZVA: Krok za krokem se mnou vytvoříš svůj web během 7 dní s úsměvem a lehkostí.

Mám pro tebe výzvu, která ti změní tvé podnikání. Ráno vstaneš a vrhneš se s lehkostí a radostí do tvorby svého snu. Díky tomu získáš svou finanční stabilitu, kterou si za to právem zasloužíš.

Cítila jsem se jako ryba, kterou hodili do vody a zjistila, že umí plavat. Vytvořila jsem svůj první projekt Cesta k vysněnému bydlení, kde předávám své zkušenosti ze stavebnictví. Při jeho tvorbě jsem nasbírala řadu zkušeností, které mě baví předávat dále.


Na vlastní kůži jsem se mnohokrát přesvědčila, že za krásným a funkčním webem nemusí stát tým programátorů a dalších specialistů. Stačí odhodlání, zápal pro věc a ochota se učit novým věcem. A upřímně se přiznám, že s malým synem jsem se vše učila po nocích.

,,Když máte vizi a nápady, ale stojíte na místě kvůli tomu, že nerozumíte technickým nastavením, je to nesmírná škoda.,,

Ing. Dana Zajíčková

Dnes umím vytvořit snadno a rychle nový internetový projekt a uvést ho do života. A během jeho tvorby ho umím doladit tak, aby fungoval a měl výsledky – tedy prodeje. 

Vím, na co si dát pozor a jak vše propojit tak, aby vše pracovalo hladce, i když je majitel třeba na dovolené.

Mám obrovskou radost, když vidím odcházet šťastnou ženu, která má znovu svůj směr a cíl.
Vidím její obrovský osobní růst a sebejistotu, že dělá správnou věc.

Od koho jsem se učila já a jakými kurzy jsem prošla?

Byla jsem členem klubu Zákonů bohatství, PZE, Kolami klubu.

Prošla jsem kurzy:

Shlédla jsem snad všechny webináře Lukavce, Říhy, Krále… o online marketingu (prostě všechno, co se na netu šustlo). Všechno, o čem jsem věděla, že mě posune dál na mé cestě.

A nyní mohu pomoci na tvé cestě za tvými sny v on-line podnikání :-)) a ušetřím ti spoustu času, který jsem mu já musela věnovala.

VYBRAT SI MŮŽETE Z NABÍDKY MÝCH SLUŽEB ZDE>>>.